Haber

İddia: Dilan Polat, altın tozlu kahve içtiği gün MASAK’ın radarına girdi

Kara para aklama ve yasa dışı bahis suçlamasıyla tutuklanan Dilan Polat, 21 Eylül’de katıldığı bir programda altın tozu içeren kahve içtiğini ve günde 750 bin lira harcadığını söyledi. Bu sözlerin ardından Dilan Polat’ın MASAK’ın radarına girdiği iddia edildi. Dilan Polat’ın, kendisine soruşturma talimatı verildiği gün, “Çok çalışıyoruz, her şey şeffaf” diyerek gözyaşları içinde video paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.

Sabah Gazetesi’nden Mustafa Sait Özkan’ın haberine göre, Dilan-Engin Polat ve beraberindeki şüpheliler için hazırlanan MASAK raporuna ilişkin önemli bir detay ortaya çıktı. Dilan Polat’ın 2 ay önce ağlayarak çektiği “Devletimiz kıldan incedir. Her şeyimiz çok şeffaf. Biz devletini ve vatanını seven bir aileyiz” temalı videosunun çekildiği ortaya çıktı. MASAK’a rapor hazırlama talimatı verildiği gün.

MASAK müfettişlerinin harekete geçtiği 26 Eylül günü videolu açıklama paylaşan Polat’ın, 21 Eylül’deki altın tozu kahve gösterisi ve 750 bin lira harcadığını söylediği programdaki açıklamalarının ardından MASAK’ın radarına girdiği öğrenildi. günlük.

Dilan Polat’ın kendisi hakkında MASAK raporu hazırlaması talimatı verildiği gün sosyal medyada yaptığı paylaşım dikkat çekti.

ALTIN ​​TOZU KAHVE İÇTİ

21 Eylül’de programa altın tozuna bulanmış kahveyle çıkan ve kıyafetlerine 350 bin lira ödediğini belirten Dilan Polat, “Bu kahvenin aslında hiçbir faydası yok. Sinirlendiğim insanlar için içiyorum.” Sırf birilerini kızdırmak için yapıyorum” diyerek bu tavrıyla kamuoyunda pek çok kişiyi rahatsız etti. . (HABER MERKEZİ)

cigli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu