Teknoloji

Ubisoft Avatar: Frontiers of Pandora’nın Çıkış Tarihini Açıkladı!

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Massive Entertainment, Avatar: Frontiers of Pandora’nın 7 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series, PC ve Luna için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunu ön sipariş veren kullanıcılar, “Child of Two Worlds Paketi”ni alabilirler. PlayStation 5 konsolu için ön sipariş verenler ayrıca bir karakter kozmetik seti ve bir silah kozmetik seti içeren “Aranahe Savaşçı Paketi”ni de alıyor.
 
Uzun zamandır beklenen Avatar oyunu sonunda burada!
 
 
 
Pandora’nın daha önce hiç görülmemiş bir kıtası olan Western Frontier’in mükemmelliklerini yaşayacağımız oyun, uzun zamandır beklenen yapımların ortasında. Gardımızı düşürmenin ölümcül sonuçlara yol açabileceği yabancı bölgelere seyahat edeceğimiz üretimde karakterimizi özelleştirebilir, gücünüzü artırabilir ve çevikliğimizden faydalanabiliriz.
 
Avatar: Frontiers of Pandora’da yeni ekipmanlar üretebilir, becerilerinizi ve silahlarınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde yükseltebilirsiniz. Yay ve mızrak silahlarından taarruz tüfeklerine, pompalı tüfeklerden daha yıkıcı silahlara kadar geniş bir silah kütüphanesi bizleri bekliyor.
 
Resmi Tanıtım Filmi
 
 
 
oynanış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu