Teknoloji

The Expanse Oynanış Fragmanı Yayınlandı

IGN Hayran Festivali 2023sırasında, Expanse oynanış fragmanı Yayınlandı. Yaz aylarında çıkması beklenen oyunun yeni fragmanı ile de yeni şeyler görebiliriz. Detaylar burada.

Telltale Games, geçmişte imzaladığı işbirlikleri ile The Walking Dead, Batman ve Borderlands evrenlerinde geçen oyunlarla karşımıza çıktı. Alcon Television Group’un ünlü Amazon Prime bilimkurgu dizisi ve James SA Corey tarafından yazılan kitaplardan uyarlanan, Deck Nine ve Alcon Interactive Group ortaklığıyla geliştirilen The Expanse: A Telltale Series bir yenisi olacak.

Geniş Oynanış Fragmanı

2021 yılında The Game Awards şovunda duyurulan oyun, GamesCom 2022 Opening Night Live’da göründükten sonra IGN Fan Fest 2023 ile geri dönüş yaptı. Telltale Games, yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. İki dakikalık fragmana baktığımızda The Belt boyunca keşfedeceğimiz yerleri görebiliriz. Örneğin, terk edilmiş ve tahrip olmuş gemiler ve korsan baskın siteleri. Bir ön-alfa dizisi de dahildir.

Şu an için bir çıkış tarihi olmayan ancak PC ve konsollar için geliştirilmekte olan The Expanse: A Telltale Series, dizideki olayların hikayesini anlatacak ve biz de Camina Drummer (Cara Gee) rolünde olacağız. Karakterimiz asteroit neslinin sonunda gizemli bir hazineyi arayan bir grubun başıdır. Senaryo boyunca güçlü bireylerle birlikte çalışacak, kanlı bir isyana hazırlanacağız ve neslin ötesindeki yerleri keşfedeceğiz. Bu süreçte Artemis ekibinin kaderini belirleyecek köklü kararlar almamız gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu